Defender Trendy-702 – jedny z nejlevnějších sluchátek na trhu

Přidej hodnocení

Hudbu miluje mnoho lidí, a čím dál častěji si ji chtějí dopřávat kdekoliv. A to ať už ze svého MP3 přehrávače, telefonu nebo tabletu. Samozřejmě spolu s tím je třeba pořídit si také sluchátka. Zde lze jít cestou skutečné kvality a prověřených značek, nebo jít cestou ceny. A mezi ta nejlevnější sluchátka na trhu patří jistě model Defender Trendy-702, která lze pořídit za cenu okolo 60 korun českých. A co nám tedy mohou nabídnout?

Jaké jsou parametry sluchátek?

Sluchátka jsou vyrobena z plastu, a to v několika barevných kombinacích. Čím zaujmou na první pohled, to je určitě poměrně zajímavý a moderní design, který směřuje hlavně k mladým lidem. Jejich frekvenční rozsah je od 20 Hz po 20 kHz a citlivost je uváděna v hodnotě 105dB. Samozřejmostí je standardní konektor, a to Jack 3.5 milimetrů. Drobným zklamáním může být délka kabelu, která je pouze 1,1 metru. V případě, že máte svůj MP3 přehrávač v kapse u kalhot a sluchátka na uších, to může být u větších jedinců dosti komplikované, aby jim kabel stačil. Proto je často nutné řešit to prodlužovacím Jack kabelem, nebo zkrátka přehrávač umístit jinam.

Zvuk vás nijak neuchvátí

Pojďme se ale vrhnout na samotné vyzkoušení daných sluchátek. Ačkoliv nás uchvátí z hlediska svého designu, z hlediska kvality zvuku už to tak dobré není. Především milovníci kvalitních basů budou lehce zklamáni. Drobným problémem může být i to, že gumičky umístěné na jejich koncích hůře drží v uchu a v některých případech se mohou uvolnit. S umístěním v uchu poté souvisí i to, že ne tak dobře dokážou tlumit okolní hluk. To jsou však jediná hlavní negativa.

Jinak sluchátka poměrně dobře splní svůj účel, a to jak na poslech hudby, a také mluveného slova. Pohlížíme-li na ně jako na sluchátka s opravdu nízkou cenou, a neočekáváme-li od nich zázraky, rozhodně nebudeme zklamáni.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *