Hledáte kvalitní služby v oblasti montáží nejenom klimatizací?

Přidej hodnocení

klimatiaceKlimatizace, stejně jako třeba bazénová čerpadla nebo bazénové odvlhčovače jsou dnes sortimentem, který využijeme jak u našich rodinných domů, tak třeba i v bytech. Samozřejmě použití takového výrobku je samo o sobě snadné a tak největším problémem bývá montáž. Ne však nezbytně, jelikož obrátit se můžete na špičkové zaměstnance společnosti Remko. Právě tato společnost se totiž orientuje nejenom na kvalitní výrobky a jejich dodání, ale také samotnou montáž, které s jejich bezproblémovým fungováním samozřejmě souvisí.

Dodávky „na klíč“

Přesně to současný zákazník hledá, jelikož instalaci každé jednotky chce mít bez práce, bez starostí a s jistotou nízké ceny. V tomto ohledu je postup prací poměrně jednoduchý a přímočarý. Prvním krokem je návrh konkrétního technického řešení, klimatizacekteré souvisí jak s vybranou jednotkou, tak i požadovaným účelem použití. Následným krokem je samozřejmě výběr související s poradenstvím. Vše uzavírá cenová kalkulace a po jejím odsouhlasení dojde k samotné montáži. S ní souvisí i uvedení zařízení do provozu, jeho otestování a následné předání zákazníkovi. A ten už ho může jenom užívat.

I v oblasti průmyslu a vytápění

Není to však jenom oblast vašeho bydlení, kde jsou prvotřídní montážní a instalační práce zaměstnanců Remko využívány. Je to i oblast průmyslová, která může souviset třeba s vytápěním. Mimo zmíněného sortimentu totiž Remko dodává také topidla, u kterých taktéž zaručuje vše, od samotného dovezení na místo, po usazení, napojení a zprovoznění.

S kompletním servisem

Předáním zákazníkovi však práce nekončí. U zmíněných topidel je to i komplexní servis třeba v podobě doplňování paliva či okamžitých oprav. U klimatizací a dalších jednotek do bytu je to následní čištění, doplňování, či další záruční, stejně jako následně pozáruční servis. A i to s jistotou toho, že práce bude odvedena vždy profesionálně, rychle a kvalitně. My jsme tuto možnost vyzkoušeli a rozhodně nelitujeme.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *