Oprava a rekonstrukce fasád od odborníků

Přidej hodnocení
Každý objekt je dennodenně vystaven povětrnostním podmínkám. Vítr, slunce, déšť či sníh působí na fasádu domu, která musí odolat. Proto je důležité, aby fasáda byla perfektně provedena a zdivo dobře chráněno od prosakující vlhkosti.

Ačkoli se na první pohled může zdát, že je s fasádou vše v pořádku, díky nekvalitnímu provedení či například mechanickému poškození se do zdiva mohla dostat vlhkost, která nyní negativně působí na zdivo a tím více či méně snižuje komfort bydlení.

Při vlhkém zdivu nastupuje sanace

Je-li situace natolik vážná, že se do zdiva dostala vlhkost a v místnostech se objevují solné mapy či plísně, je zapotřebí radikálně a co nejdříve zasáhnout. Sanace zdiva je soubor obecných metod a postupů, jak do zdiva dodat potřebnou hydroizolační vrstvu a vlhkosti ve zdivu se nadobro zbavit.

Oprava fasády je nutností

Pokud nastane výše popsaná situace, nestačí pouze provést zásahy do zdiva, ale je třeba také vyřešit příčinu, proč se voda do zdiva dostala. Rekonstrukce fasády je tedy zásadním krokem a to zejména v narušeném místě, kde dochází k průsaku.

V takovýchto případech je ideální povolat firmu, která zabezpečí všechny potřebné práce. Odpadá tak starost s výběrem dalších firem a organizace jednotlivých prací. Důležité však je, aby firma měla dostatek zkušeností v oboru, měla za sebou pozitivní reference, byla spolehlivá a zajistila kvalitní výsledek.

Podobné příspěvky

Jeden komentář

  1. Dobrý den,

    Váš článek o rekonstrukci fasády mne zaujal a rád bych Vás požádal o doporučení některé dobré firmy, která rekonstrukce provádí. Praha a okolí.
    Děkuji Karel

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *