Recenze garážových vrat – jaké jsou hlavní výhody?

Přidej hodnocení

Pokud máte vlastní rodinný dům s garáží, jistě jsou součástí také garážová vrata. Plzeň, Brno, Praha, Liberec a další velká města oplývají stovkami domů, které nejsou výjimkou. A proto jsme se pustili také do jedné recenze, a to právě garážových vrat. To první, co jsme testovali, byl celkový výběr na našem trhu. V tomto směru jsme rozhodně zklamáni nebyli. A to jak s ohledem na to, jak široký je výběr variant, tak i s ohledem na to, jak je to s materiály, nebo také s velikostmi, či s barevnými dekory. V tomto ohledu rozhodně můžeme říci, že je z čeho vybírat, ať už máte jakékoliv požadavky.

Jak je to s bezpečností a funkcemi?

Při testování jsme se zaměřili také na to, jak je to z bezpečností, jelikož ta by nás měla zajímat prioritně. A to třeba s ohledem na to, aby vrata nepoškodila karoserii našeho auta, nebo nepřimáčkla část našeho těla. V tomto ohledu musíme jasně říci, že současná moderní garážová vrata sekční plně vyhovují všem nárokům náročného zákazníka. A to co do bezpečnostních funkcí, tak i do funkcí, které umožní snadné a jednoduché ovládání. Mnohdy jsou vrata na motorový pohon, který dokáže ihned odhalit překážku tak se okamžitě zastaví. Samozřejmě motor usnadní i celkový provoz, kdy stačí stisknout tlačítko a jdou nahoru, nebo také dolů.

Ochrana a izolace

Tím posledním parametrem je samozřejmě ochrana a izolace. Dobrý výběr materiálů, ale i různých izolačních vrstev nebo těsnění má perfektní vliv na to, že teplo z vašeho domova a vaší garáže nebude unikat, a tak šetříte náklady za vytápění. Samozřejmě celková kvalita má vliv i na to, že sekční garážová vrata také chrání vaše auto. A to nejenom před případnými zloději, ale také před povětrnostními podmínkami, které by mohly nejenom jeho karoserii výrazně poškodit. I v tomto ohledu vyšel náš test pozitivně a tak dáváme samozřejmě kladné hodnocení.

Podobné příspěvky

2 Komentáře

  1. Dlouho jsem se novým vratům bránil, protože nejde o nic levného. Ale nakonec se mi podařili sehnat za 20 tisíc se vším všudy od firmy kruzik.cz. Teď jenom lituji, že jsem do toho nešel dříve, protože je to paráda, jen mačkat čudlík a nemuset vylézat s auta.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *