Hluboká vanička ke kočárku B-Smart

Přidej hodnocení

Hluboká vanička ke kočárku B-Smart

Jelikož jsme na syna pořizovali sportovní kočárek B-Smart 3, který jsme se později rozhodli nechat i pro druhé dítě, museli jsme pak řešit pořízení korbičky. U kočárku B-Smart 3 jsme navíc měli více možností. Mohli jsme zvolit vložnou tašku, která by se jednoduše vkládala do sportovní nástavby kočárku. Nebo jsme mohli vybrat speciální autosedačku Baby-Safe Sleeper, ve které dítě leží. A nebo jsme také mohli zvolit variantu pořízení klasické hluboké korbičky. Vybrali jsme si tu možnost třetí.

Hluboká vanička ke kočárku B-Smart je k dostání v několika barvách a dá se zakoupit ke sportovní nástavbě kočárku i samostatně. Toho jsme tedy využili my. Tak se nakonec stalo, že jsme si mohli dovolit mít korbičku jiné barvy, než pak byla sportovní nástavba.

Vanička je dostatečně prostorná. Šířka čítá 28 – 32 cm, záleží, ve kterých místech ji měříme. Délka korby je 75 cm. S prostorem jsme byli opravdu spokojeni. S fusakem se nám do korbičky kočárku vešlo i 6měsíční miminko a vešlo by se do ní i větší. My jsme pak pro větší spokojenost dítěte přecházeli na sportovní část. Korbička se vyznačuje speciálním systémem, díky kterému se velice snadno upíná na podvozek kočárku. Díky rukojeti v boudičce se dá i snadno přenášet. Přenášení jsme využili hlavně v případech, kdy miminko při procházce usnulo a my ho nechtěli budit. Korba je pro dítě velmi pohodlná, má vloženou měkkou matraci, kterou jistě ocení jak novorozenec, tak i starší miminko. Kočárek navíc obsahuje i měkký popruh, který zajišťuje vyšší bezpečí dítěte.

Ke korbičce je i dodáván kryt, který oceníte, když bude jakkoli nepříznivé počasí. Nenadálé mrholení nebo lehké sněžení vás nerozhází. Stříška lze naklonit do několika poloh, můžeme tak děťátku poskytnout i větší výhled, a nebo ho naopak při nepříznivém počasí omezit.

U této hluboké vaničky jsem navíc oceňovala i praktickou kapsu vně kočárku, do které jsem si mohla schovat různé nezbytnosti v době, kdy jsem na krátkou procházku nechtěla tahat celou velkou přebalovací tašku. Do kapsičky se vešly klíče, mobil, kapesníčky a mnoho dalšího.

S korbičkou jsme byli opravdu spokojeni a domnívám se, že i naše dcera. Určitě bych tedy hlubokou vaničku ke kočárku Britax B-Smart 3 doporučila i všem ostatním.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *