Markýzy – k čemu jsou dobré?

Přidej hodnocení

giantAbyste měli jistotu, že vždy koupíte ten správný produkt, je vám k dispozici našeho hodnocení a recenze. Aktuálně se zaměřujeme na oblast stínění, se kterou samozřejmě není spojeno nic jiného, než venkovní výsuvné markýzy. A ty jsme pro vás také otestovali.  A pokud vás zajímá, v čem jsou dobré, potom čtěte dále. Především je to fakt, že se mohou hodin na celou řadu věcí. Vytvoří nám stín na naší terase, pokud chceme relaxovat, stejně jako nám mohou vytvořit stín pro naši oslavu narozenin, stejně jako pro naši párty. Jsou ale i dobrou volbou ve chvíli, kdy chceme naším dětem vytvořit příjemné místo na hraní.

Široká nabídka velikostí

Co nás při výběru samozřejmě uchvátilo, to jsou i velikosti, které jsou aktuálně dostupné. Ty spolu s různými modely zaručí, že si z tohoto sortimentu určitě nelze nevybrat. Samozřejmostí je i to, že i ceny byly poměrně příznivé, a to i přes prvotřídní kvalitu některých modelů. Zmínit musíme třeba tu největší kazetovou markýzu, a to rozměr 7×4 metru. Tu jsme u firmy Univers objevili za skutečně bezkonkurenční cenu. I to je samozřejmě pozitivum, které mají právě markýzy. Praha je poté jednou z lokalit, kde lze nejenom vybírat, ale i nakupovat, díky čemuž musíme pochválit také dostupnost tohoto sortimentu.

Jednoduché použití i skvělá kvalita

Další pozitiva, která se k markýzám vážou, jsou samozřejmě jasné. Je to hlavně jejich kvalita, a to jak s ohledem na stínicí látku, tak s ohledem na samotnou konstrukci. Stejně tak nesmíme zapomenout ale ani na další pozitivum, a to je použití. Dnes už není problém, aby měly venkovní markýzy výsuvné nejenom motorový pohon, ale je samozřejmostí i využívání dálkového ovládání. Díky tomu tak máme jedinečnou možnost toho, že pouze zmáčkneme tlačítko a stín je vytvořený. I proto je naše recenze pozitivní a dané řešení určitě doporučujeme.

Podobné příspěvky

Jeden komentář

  1. Když jsme se přestěhovaly do bytu, bylu tu nainstalované rolety. Jenže ty když se zatáhnou tak je skoro tma. Naštestí se bytové družstvo rozhodlo nainstalovat markýzy. A jednotliví majitelé bytu se mohly rozhodnout či si samy připlatí za motorizované. My jsme se tedy rozhodly pořídit pohon od somfy (dost jsem o tom četl) a zatím mohu jen doporučit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *