Recenze televize LG 29LN460R

Televizních přijímačů je dnes na trhu obrovské množství a každý si tak může vybrat z široké nabídky různých typů. Když jsem si nedávno kupoval novou televizi, na první pohled mě v katalogu zaujal tento model od společnosti LG. Televize s úhlopříčkou 74 cm je v neobvyklé bílé barvě a kromě toho, že má užitečné funkce, jako je SMART TV a HbbTV, je její velkou předností také to, že obsahuje všechny tři tunery – tedy nejen pozemní a kabelový, ale i satelitní. Vzhledem k docela příznivé ceně jsem si ji koupil a musím říct, že této volby rozhodně nelituji – s televizí jsem spokojený a vše funguje tak, jak má.

Funkce SMART TV

Model LG 29LN460R má integrovanou wi-fi a obsahuje i SMART funkce. Přímo v televizi jsou tak nainstalované oblíbené služby, jako např. Topfun, Voyo nebo Filmbox Live, nechybí ani samostatná aplikace pro YouTube a celá řada dalších. Navíc je možné si do televize stahovat další nové aplikace, jejichž nabídka se neustále rozšiřuje. Doporučuji např. aplikaci VINTERA TV, která Vám umožní zcela zdarma sledovat až 120 TV programů (většina je sice v ruštině, ale několik je i v jiných jazycích, nechybějí např. všechny tři kanály Óčka).

Řazení programů a přepínání

Televizi používám pro příjem kabelového vysílání od UPC a protože mám aktuálně 103 TV programů, často využívám funkce řazení programů, vždy když dojde ke změně v programové nabídce. To je jedna z věcí, která je trochu zdlouhavá a není vyřešená úplně ideálně, ale vzhledem k tomu, že toto řazení člověk nedělá denně, není to nic co by nějak moc vadilo. Asi jediná věc, co se mi na této televizi moc nelíbí je to, že při přepínání programů se informační lišta s číslem a názvem kanálu nezobrazuje dole, jak je to běžné u většiny televizorů, ale naopak v horní části obrazovky. To je ale spíše jen detail – jinak je přepínání programů rychlé a celkově televize funguje naprosto bez problémů. Pokud tedy uvažujete o nové televizi, LG 29LN460R mohu rozhodně doporučit.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *