Zpracovávejte účetnictví online a bez starostí

Chcete mít své vedení účetnictví dokonale pod kontrolou a kdykoli přesně vědět, jak si vaše firma stojí ve finančních tocích? Dá se to velice snadno zařídit. Povedete-li účetnictví online, získáte okamžitý přehled o reálném stavu svého podnikání.  Můžete své cash-flow řídit nepřetržitě podle potřeby.

Účtování bez papíru a bezpečně

Nemusíte čekat, až vaše externí účetní dorazí do firmy a probírat se potom stohy faktur a jiných daňových dokladů a porovnávat, zda vám data sedí nebo nikoli. Okamžitě budete mít po ruce všechno, co potřebujete k finanční správě své firmy. V čem spočívají výhody online systému?

  • Obejdete se bez papírování a všechny doklady zasíláte elektronicky
  • Vždy dostanete k dispozici aktuální cash flow, přehled pohledávek a závazků, zisků i odvedených daní
  • Úroveň zajištění bezpečnosti je stejná jako v bance

Úspory dosahují až 25 %

Máte-li zaměstnance, mzdové účetnictví vám zajistí, aby jejich výplaty byly spočítány v pořádku. K dispozici jsou všechny druhy zaměstnaneckých poměrů a vy budete mít jasný přehled, kolik vás zaměstnanci stojí. Pokud byste rádi něco ušetřili, vyplatí se vám daňové poradenství, které zoptimalizuje vaše daňové náklady.  Můžete dosáhnout úspor až 25 %.

Nebojte se finančního úřadu

Nezáleží na tom, zda jste dosud používali jednoduché účetnictví, nebo je pro vás samozřejmostí podvojné účetnictví. Systém si dokáže poradit s oběma druhy zpracování účetních dokladů.  Nebudete také muset vyplňovat stále dokolečka spoustu faktur. Všechno budete mít připraveno v internetovém bankovnictví, stačí platební příkazy autorizovat. Do systému je zapracována i novela zákona o účetnictví 2016. Nemusíte se proto bát, že se dostanete do konfliktu s finančním úřadem. Všechny zákonné povinnosti splníte. Třešničkou na dortu je skutečnost, že aplikace můžete mít uloženy v chytrém telefonu.

Podobné příspěvky

Jeden komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *