|

epoptavka.cz – recenze a zkušenosti

Portál epoptavka.cz je online platforma, která spojuje nabídky a poptávky z různých oblastí, jako jsou stavebnictví, řemeslné práce, přeprava, zahrádkářství nebo domácích služeb. Na tomto portálu můžete jako kupec nebo prodávající zdarma vložit váš inzerát, a tím získat možnost nalézt si ideálního partnera pro svůj projekt během několika kliknutí. Díky přehlednému rozhraní a široké nabídce služeb umožňuje tento portál rychlý, snadný a efektivní kontakt mezi poptávkami a nabídkami. Je to skvělý nástroj pro všechny, kteří hledají nejlepší ceny a kvalitní služby.

V našem článku se podíváme na recenze a zkušenosti ostatních uživatelů se serverem epoptavka.cz

epoptavka.cz – recenze a zkušenosti

Na základě online vyplněného formuláře na stránkách s radami pro rodinný dům jsem si chtěl zjistit orientační cenu na sanaci rodinného domu. Čekal jsem nějakou přibližnou cifru, ale místo toho na mě vyskočilo oznámení. Psalo se tam, že mé osobní údaje byly předány třetím firmám, které mě budou následně kontaktovat. Přestože jsem o to nestál, tak mi následující den volala paní, která po mě chtěla upřesnit lokalitu (přestože jsem ji uvedl ve formuláři) ze které se mi budou ozývat stavební firmy. Paní jsem sdělil, že si přeji reakce pouze formou mailu a aby mi nikdo nevolal. Následně mi přišel seznam doporučených firem, které byly buď z opačného konce republiky nebo se věnovaly úplně odlišné činnosti než kterou jsem požadoval. Bral jsem to jako omyl nebo vtip do chvíle, než mi zavolal první člověk z firmy, která je vzdálená 300 km od mého bydliště. Tímto má zkušenost končí a z logických důvodů nepokračuje. Pokud nevíte co s časem a nudíte se, zkuste tyhle klauny…

Zdroj: Webtrh.cz

Další recenze:

POZOR!!!
Pozor na praktiky ePoptávky.
20.1.2022 mi volal zástupce společnosti, zda chci sjednat placený tarif, na základě kterého by nám chodily poptávky od klientů. Toto jsem odmítl. Pán se zeptal, zda může zaslat informace na e-mail, s tím jsem souhlasil.Následně ale došla faktura na částku necelých 13 tisíc. Okamžitě jsem reagoval žádostí o storno faktury a objednávky.Na mail nikdo neodpověděl, takže jsem poslal výpověď také přes datovou schránku a korespondenčně.Poté došla odpověď, že výpověď nebude akceptována a požadují platbu faktury.Spor řeší nyní advokátní kancelář.Pozor, rovnou jim pokládejte telefony, nebo vám dojde také faktura!!

Zdroj: Webtrh.cz

Dávejte si tedy pozor při výběru portálů, kde chcete inzerovat svoje nabídky! Pečlivě si přečtěte další recenze a zkušenosti.

Pokud máte nějaké zkušenosti se serverem epoptavka.cz napište nám do komentářů.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *