|

Rumový adventní kalendář

Rumový adventní kalendář je každoroční specialita pro všechny milovníky rumu. Obsahuje 24 vzorků rumů pro každý adventní den. Součástí balení jsou dvě degustační skleničky a bloček na poznámky k degustaci.

Každý rok vychází nový rumový adventní kalendář a pro rok 2023 je již v prodeji.

Rumový adventní kalendář

Rumový kalendář obsahuje 24 miniatur rumů a některé z nich byly vytvořeny pouze pro tento kalendář a nejdou samostatně zakoupit. To zaručuje celému kalendáři exkluzivitu. Na každý den v adventu Vás čeká jiný rum. Jedná se tedy o 24 různých vzorků rumů.

Rumový kalendář pro rok 2023 je skvělým dárkem pro milovníky rumů. Uvnitř naleznete 26 okének z nich dvě obsahují degustační skleničky. Každé oddělené okénko je označené číslem 1 až 24, přičemž za každým se nachází 20ml vzorek rumu. Dovolí Vám tak ochutnat novou vůni a chuť každý den. Všechny rumy se liší názvem, procentuálním obsahem alkoholu a zemí původu, díky čemuž můžete ochutnat sladký i suchý rum s průměrným obsahem alkoholu 43,7%. Každá miniaturka rumu se tedy pochází z jiné části světa, mimo to v tomto kalendáři naleznete i renomované značky a neznámé drahokamy, které jinde nenajdete. Rumový kalendář je jedinečným dárkem pro Vaše blízké milovníky rumů.

TIP: Pokud chcete ušetřit při nákupu rumů, tak se podívejte na rumy v akci.

Jak vypadá rumový kalendář?

Podívejte se, jak vypadá letošní rumový adventní kalendář pro rok 2023.

Tento rumový adventní kalendář je opravdu povedený. Nejvíc se mi líbí malé degustační skleničky, ze kterých se dají rumy ochutnávat. Skvělý je i notýsek na degustační poznámky, do kterého si můžete psát poznámky k degustaci a snadno každý rok můžete porovnat vzorky rumů, které jste ochutnali. Moc krásný!

Co obsahuje rumový kalendář?

Obsah rumového adventního kalendáře je tajný. Obsahuje však 24 rumových vzorků, které jsou ve formě miniatur alkoholu.

Minulé ročníky

Pokud Vás zajímá, co bylo v předchozích rumových adventních kalendářích, tak se podívejte na: Rumový adventní kalendář 2022Rumový adventní kalendář 2021Rumový adventní kalendář 2020Rumový adventní kalendář 2019Rumový adventní kalendář 2018 a Rumový adventní kalendář 2017.

Existují i jiné alko adventní kalendáře?

Samozřejmě. Podívat se můžete například na whisky adventní kalendář, pivní adventní kalendář a nebo na adventní kalendář s vínem. Je jich opravdu hodně!

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *