Vyzkoušeli jsme moderní venkovní žaluzie

I když řada lidí jde při výběru žaluzií klasickou cestou a vsadí na ty vnitřní, existuje ještě druhá možnost. Tou jsou samozřejmě žaluzie venkovní, které dnes patří mezi moderní zastínění oken. A jelikož jsme sami tuto variantu vyzkoušeli, můžeme vám sdělit několik zajímavých postřehů, které se k možnosti jakou jsou venkovní žaluzie, vážou. Hned na úvod je třeba říci, že tato varianta určitě potěší svou estetickou hodnotou. Oproti také hojně používaným venkovním roletám je tato možnost mnohem krásnější a zajímavější. Díky tomu skvěle ladí třeba s každým oknem.

Sami určujete, kolik světla projde do vašeho interiéru

Pokud o porovnání s venkovními roletami zůstaneme, nesmíme zapomínat také na jeden další důležitý fakt. A tím je to, že nám venkovní žaluzie umožní poměrně snadno regulovat množství světla, které projde. Máme-li být konkrétní, tak stačí jednoduše naklápět jednotlivé lamely. Tím slunce úplně zastíníme, nebo ho necháme část procházet do pokojů. Tuto funkci bohužel běžné rolety nemají. Zapomínat nesmíme ani na to, že ovládání je pohodlné, jednoduché a zvládne ho každý. A to bez nutnosti opustit interiér vašeho bytu.

Kvalita rozhodně nezklame

Zaměřili jsme se i na kvalitu daného řešení a tak i zde můžeme objektivně říci, že nás nezklamala. Pro účely našeho testování jsme vsadili na venkovní žaluzie od firmy Univers. Ta má na trhu tradici více než 25 let a tak je zárukou skutečně kvalitních výrobků. To se nám u nejprodávanějšího modelu C80 jasně potvrdilo. Nejenom, že tento typ nabídl prvotřídní materiálové zpracování, ale i dobrou pevnost, stejně jako odolnost vůči všem rozmarům počasí. Je tak ukázkou, že kvalitní věci stále ještě existují. Při výběru nás také zaujalo to, že nám společnost Univers nabízela i možnost odborného poradenství, stejně jako možnost kompletního vypracování návrhu a projektu. To u venkovních žaluzií ocení každý, kdo s výběrem nemá zkušenosti a neví, co bude pro něho to nejlepší.

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>