Čokoláda Sarotti – kvalita za super cenu

Přidej hodnocení

48526Čokolády patří mezi nejoblíbenější druhy sladkostí jak u dětí, tak u dospělých. Na našem trhu už si v dnešní době můžeme vybrat z velmi bohaté nabídky čokolád z celého světa. Za nejkvalitnější se obecně považují čokolády z Belgie a Švýcarska, ale vysokou kvalitu má i spousta čokolád a cukrovinek z Německa, např. Ritter Sport nebo Halloren. Jedna z velmi zajímavých značek, které ale u nás nejsou moc známé, je německá Sarotti, jež je populární prakticky jen v Německu, zatímco v jiných zemích se příliš neprosadila. Myslím si, že je docela škoda, že v českých obchodech se moc nevyskytuje, protože nabízí čokoládové výrobky velmi slušné kvality za nízkou cenu.

Tabulkové čokolády i bonboniéry

Sarotti je tradiční německou čokoládovou značkou, která má ve svém portfoliu jednak klasické tabulkové čokolády, ale také bonboniéry a plněné čokoládové pralinky. Mě osobně moc chutnají jejich tabulkové čokolády, které jsou velmi levné (kolem 20 Kč) ale přitom chuťově o třídu lepší než třeba Orion či Figaro. Výborné jsou pak bonboniéry, konkrétně např. pralinky Tiamo, které mají skvělý poměr cena – kvalita. Za zkoušku určitě stojí i originální bonboniéry Magische Momente. Ty, co mají rádi hořkou čokoládu pak zaujmou čokolády Sarotti No.1 s vysokým podílem kakaa.

Dostupnost produktů Sarotti na českém trhu

Bohužel, čokoládové dobroty pod značkou Sarotti se v českých obchodech shánějí jen velmi obtížně. Tabulkové čokolády jsem viděl pouze v síti prodejen Norma, ale ta má svoje obchody pouze v několika málo městech v Čechách. Pokud jde o bonboniéry, tak pralinky Tiamo jsou už delší dobu k dostání např. v Kauflandu, bonboniéry Magische Momente pak v Globusu. Většina řetězců, jako třeba Tesco, Albert a další ale sladkosti od Sarotti bohužel vůbec nenabízí a spousta

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *