The Candy Store – nejlepší obchod s potravinami z USA a Anglie

Přidej hodnocení

Ještě před několika lety bylo téměř nemožné sehnat u nás potraviny z USA. Milovníci amerických jídel si tak tyto pochoutky mohli objednat jedině ze zahraničních e-shopů, u kterých je ale nevýhodou vysoký poplatek za poštovné. To se ale změnilo s příchodem obchodu Candy Store. Tento obchod jsem si hned od začátku zamiloval a je to momentálně můj nejoblíbenější obchod vůbec. Kromě široké nabídky amerických potravin zde najdeme i spoustu zboží z Velké Británie a nabídka se neustále rozšiřuje. I když je v názvu slovo candy, obchod se nezaměřuje pouze na sladkosti – kromě nich si zde můžeme koupit také energy drinky, chipsy, limonády, polévky, cereálie, omáčky a spoustu dalších dobrot z USA a Velké Británie.

Pobočky v Praze i v Brně

Candy Store má aktuálně tři pobočky – dvě z nich jsou v Praze a jedna v Brně. Nedávno byly v Praze prodejny tři, ale začátkem měsíce došlo k přestěhování dvou obchodů do jednoho většího a na Londýnské ulici č.81 tak najdeme novou a velkou prodejnu s obrovským výběrem kvalitního zboží. Druhá prodejna se pak nachází v Dejvicích a třetí je v Brně na ulici Bayerova. Kromě kamenných obchodů má Candy Store také vlastní e-shop, ze kterého si můžete objednat zboží až domů. Pokud to tedy máte do Prahy i Brna daleko, téměř kompletní sortiment najdete i na webových stránkách Candy Store.

Kvalitní zboží, které jinde neseženete

Candy Store, který se zaměřuje na americké a britské potraviny, má ve své nabídce převážně zboží, které se nikde jinde v Česku koupit nedá. Vynikající jsou např. americké sladkosti s arašídovým máslem, různé limonády (mě osobně nejvíc chutnala A&W Cream Soda), výborné polévky v konzervě značky Campbell’s nebo spousta energetických nápojů s netradičními příchutěmi. Návštěvu obchodu Candy Store rozhodně moc doporučuji všem, kteří mají rádi USA nebo Velkou Británii – tento obchod si určitě zamilujete.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *