Univers Tech s.r.o.

Pokud jste z Kladna nemusím vám pravděpodobně představovat společnost Univers Tech s.r.o., která je největší firmou ve svém oboru v Čechách. Pro všechny, kteří nejsou z největšího středočeského města nebo tuto společnost neznají uděláme malou recenzi a průzkum o této společnosti.

Společnost Univers Tech s.r.o. má tradici 28 let. Jedná se o stabilní a postupně se  rozvíjející společnost s přibližně 60 zaměstnanci. V současné době vlastní 3 podlažní administrativní budovu a dvě velké výrobní haly na Kladně. Pobočky jsou v Ústí nad Labem, Plzni, Hradci Králové, Praze a Českých Budějovicích.

Hlavní strategie společnosti je vývoj a výroba vlastních produktů. Produkty dodává jednak s montáží, ale i velkoobchodně montážním firmám v ČR , Slovensku i v dalších zemích.

Zde je Sortiment:

  1. část firmy: interiérové žaluzie, látkové rolety, vertikální žaluzie a další interiérové stínění
  2. část firmy: předokenní rolety, venkovní žaluzie, výsuvné markýzy, screenové rolety
  3. sekční garážová vrata, rolovací vrata, rolovací mříže.

Pokud tedy hledáte tento sortiment doporučujeme poptat  společnost Univers Tech s.r.o. a přesvědčit se o kvalitě jejich výrobků a nízké ceně. Ještě nutno podotknout, společnost poskytuje na své výrobky odborný servis.

Doufáme že tato recenze bude užitečná a ušetříte.

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>