Chytré mobily nahradí mnoho přístrojů

4512Dnes si jenom málokdo dokáže představit život bez mobilního telefonu. A to proto, že ho používáme samozřejmě každý den, doslova od rána do večera. Už dávno to ale není jenom telefonování nebo zasílání SMS zpráv. Dnes totiž chytrý telefon dokáže nahradit celou řadu dalších přístrojů a zařízení. Jaké konkrétně to mohou být?

Fotoaparát již není třeba

Podívejme se třeba na současné zabudované fotoaparáty mobilních telefonů. Ty mohou svým rozlišením, ale i celkovou kvalitou hravě strčit do kapsy i různé kompakty, které dnes většina lidí používá. Díky tomu je vlastně investice do fotoaparátu zcela zbytečná, jelikož můžeme vše dokonale vyfotit naším mobilem. Samozřejmostí dnes bývají také blesky a řada dalších softwarových funkcí, které jsou s použitím fotoaparátu spojeny.

Surfujte ve vašem mobilu

Když jsme potřebovali na internetu, bylo dřeva vlastnit počítač, notebook nebo tablet. I to je však minulostí, jelikož dnes všechna tato zařízení zastoupí také mobilní telefon. Díky tomu tak můžeme být na internetu nejenom v dosahu Wi-Fi. Díky datovým tarifům se připojíme kdekoliv, kde má naše SIM karta signál. Potřebujete-li být na internetu

85423

stále, nač kupovat notebook nebo tablet, když s mobilním telefonem zvládnete to samé? A díky velkým displejům den ode dne jednodušeji.

Sportujete? Vezměte si s sebou mobil

Milujete sport a myslíte si, že potřebujete další pomůcky, jako je třeba krokoměr, tachometr na kolo, nebo navigace? Ani to už není potřeba, jelikož vše zvládne také váš mobilní telefon. Dnes existují dokonce i četné aplikace, které vám trasu vykreslí, zjistí celkové tempo, počet spálených kalorií a řadu dalších věcí. Stačí tak mít telefon v kapse, nebo ho mít umístěný třeba na vašem jízdním kole, pokud jste milovník cyklistiky. I to je ukázka toho, jak celkem jednoduše ušetřit za celou řadu dalšího vybavení dříve nutného ke sportu.

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>